هفته ای که گذشت

توی هفته ای که گذشت نیروانا همچنان به رفتن کلاسهاش ( پیانو, زبان,شنا) مشغول بود کلاس زبانش با اینکه تابستونها هر روز از شنبه تا چهارشنبه است خیلی خوب میگذره و خیلی با علاقه ادامه اش میده این ترم، ترم هفت رو تموم میکنه ,کلاس شنا رو هم که همیشه دوست داشت بخصوص که مربی اش هم از دوستامونه و به موقع جدی میشه و به موقع هم وقت بازی میده و هفته ای دوروز در جریانه و چون با یکی از دوستای مدرسه اش توی یه شیفته یه موقعهایی وقت بازی هم دارن خوش میگذره بهش ، توی این یک سال و نیم گذشته کرال سینه پشت و پروانه رو کاملا اصولی یاد گرفته الانم در حال تکمیل کردن قورباغه است و  ولی کمی با کلاس پیانوش مشکل داره ! نمیدونم کار صحیحی می کنم زورش می کنم بره یا نه ! همیشه مخالف این روش بودم ولی احساس می کنم دیگه اون شور و شوق اولیه رو نداره ,تمرین می کنه ولی نه با دل و جون خیلی هم از نظر من تمرینهاش  رضایتبخش نیست و تا چند بار بهش تذکر ندم نمیشینه پاش در واقع هنوز با پیانو دوست نشده میگه که دوست دارم ولی میفهمم که تحت فشاره بعد از یک سال و نیم تقریبا دیگه باید بتونه بشینه آهنگی رو بصورت خودکار بزنه دیگه ! ولی من احساس میکنم از سر وظیفه میره و میاد خلاصه که کمی درگیرم با این قضیه میترسم زده اش کنم اتفاقی که توی بچگی برای خودم افتاد به زور پدرم کلاس می رفتم و هنوز دلشوره اش رو یادمه آخرشم هیچی نشدم  . نمیدونم طبیعیه و باید مقاومت کنم تا بیفته توی سراشیبی یا نه بهش فشار نیارم تا زده نشه !

خیلی اصرار داره کلاس باله ( که توی بچگی یه دوره می رفت ) و کلاس نقاشی بره (تقریبا هرروز توی خونه یه نقاشی با مزه میکشه ) بره ولی میترسم خسته اش کنم   وفایده ای هم براش نداشته باشه و البته ساعت های کلاس باله بهش نمی خورد . یه روزایی هم سیدی درسی کخ مدرسه اش داده تا تابستون انجام بدن رو پاش میشینه .

دیروز هم یکی از دوستای مدرسه اش که این ترم کلاس زبانشون هم با همه و مامانش هم معلم ترمشونه دعوتش کرده بود ناهار خونه شون از اون ورم با هم رفته بودن کلاس زبان ، خیلی بهش خوش گذشه بود اصولا نیروانا عاشق رفتن خونه دوستاش یا دعوت کردنشونه کاری که منم بدم نمیاد تا از تنهایی بیاد بیرون ولی کمی هم شناخت آدمها توی این دوره زمونه کمی ترس داره و نیاز به مطالعه داره . 

 

هنوزم عادت داره شبها یه ده دقیقه ای برم پیشش بخوابم و اگه این اتفاق نیفتاده خوابش نمی بره و یه بغض خیلی بدی میگیرتش .دیشب نرفتم دیدم از دور اشک توی چشاش برق میزنه دلم لرزید رفتم بهش میگم عزیز دلم اینجوری نکن تو بخوای من تا سی سالگی ات هم میام بغلت می کنم و پیشت  میخوابم , بغضشو قورت داده میگه اووووووووووه اون موقع دیگه احتیاجی ندارم تو بغلم کنی و باهام بخوابی که دیگه ,تا اون موقع حتما یه شوهری دارم که پیشمه خب. تصور کنین که من چه حالی شدم ,آره دخترکم می دونم وقت زیادی برای بغل کردنت ندارم و این روزها خیلی زود میگذرن و تو بزرگ میشی و عطر تنت رو از من قایم می کنی پس باید حسابی این روزها رو توی ذهنم ضبطشون کنم تا اون روزها کمتر دلتنگت شم . 

/ 12 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی

دختر فوق العاده گلی.دارین ازته دل واستون آرزو میکنم همیشه شاد باشین[لبخند]

امیر طاها

دختر فوق العاده گلی.دارین ازته دل واستون آرزو میکنم همیشه شاد باشینلبخند

مامان دیبا و پرند

سلام دوستم چشم ما روشن. خوشحالم که همه چیز داره به خوبی براتون پیش میره و دیدن عکس خانوم گل هم کلی منو ذوق زده کرد. [قلب] در مورد پرند باید بگم که اینها توی مهد یه درسی به نام اوا شناسی دارند که به طور گذرا با حروف الفبا اشنا می شوند ولی پرند توی این قسمت به طرز عجیبی پیشرفت کرد و با علاقه کار کرد. در نتیجه خوندن رو به طور کامل و نوشتن رو در حد رفع نیاز!!!!! یاد گرفته. این اتفاق برای دیبا هم افتاد برای همین من کلاس اول رو خیلی راحت باهاش پیش رفتم.

Lidoma

سلام دوست من.وب زيبايي داري.اگه وقت کردي به وب منم سر بزن و نظرتو مطرح کن. ‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌‌

kidshop

با سلام بهترین و ارزانترین لباس دخترانه و پسرانه تیشرتهای پسرانه و بلوزهای زیبای دخترانه.بلوز و شلوارک فقط 15000 تومان.بادی از 0 تا 24 ماه 7000 تومان. http://kidshop.persianblog.ir

مهدی ماهانی

با سلام خدمت شما برای آینده فرزنده خود چه برنامه ای دارید؟ http://innovin.persianblog.ir/

مامان ریحانه جون

سلام.. عبادتتون قبول... ریحانه من در جشنواره نی نی شکمو شرکت کرده کد ریحانه 845 هست لطف بزرگی میکنی اگه کد 845 رو به شماره 20008080200 اس ام اس کنی واقعا ممنونت میشم اگه بتونید کد 845 رو با چند تا خط موبایل متفاوت به شماره ی داده شده ارسال کنید که نورالانور میشه و واقعا شرمنده میکنید اگه لطف کردی و رای دادی بهم خبر بدی ممنون میشم هم برای اینکه از لطف و مهربونیت تشکر کنم هم برای اینکه تعداد آرا رو داشته باشم پیشاپیش از لطفت واقعا ممنونم اگه خواستی عکس جشنواره ای ریحانه رو ببینی زحمت بکش و یه سر بیا وب ریحانه , عکس جشنواره ایش رو گذاشتم مرسی از لطفت دوست خوبم ارسال کد 845 به شماره 20008080200یادت نره ها ریحانه روی رای های شما دوستای گل خیلی خیلـــــــــــــــی حساب کرده.... خیلی خیلی خیلی ممنونت میشم به نی نی من رای بدی امیدوارم بتونم یه روزی یه جایی تویه دلخوشی هاتون جبران کنم موفق و پیروز باشی

محمد

باسلام . شالهاي فوق العاده زيبا با طراحي منحصر به فرد براي ايام ولنتاين و شخصيت هاي كارتني براي كودكان دلبندتان و ...... هديه اي مناسب براي كساني كه عاشقانه دوستشان داريد . به سايت ما سر بزنيد . http://redheart.hamvar.ir

یلدا

سلام وایی چقدر مطلب هاتون قشنگه و خوندنی خیلی خوش گذشت.باریکلا.به وبلاگ منم سری بزن.[گل]